Čas adventu je nielen obdobím očakávania sviatkov vianočných, ale zväčša aj časom výberu a zháňania darčekov, ktorými chceme urobiť radosť našim najbližším. My sa veľmi tešíme, že aj naše hlinené doplnky aromaterapie sú už tretím rokom vašou obľúbenou darčekovou voľbou, a tak sme si tento rok pre Vás pripravili sériu adventných akcií. Každý týždeň ste si u nás mohli kúpiť jeden vybraný výrobok za zvýhodnenú cenu. 

Začali sme voňavými vianočnými ozdobami, ktoré sa úspešne vypredali za týždeň:) Podarilo sa nám však doskladniť ešte poslednú sadu 5ks, ktoré si môžete vybrať samostane alebo napríklad s krásnym voňavým olejčekom slovenskej výroby s príznačným názvom Vianoce.

Druhý týždeň sme venovali našim aroma náramkom- darčekové balenie v korkovej krabičke s olejčekom podľa vlastného výberu patrí už dlho k vašim obľúbeným. Táto akcia sa už síce skončila, ale kedže nám ešte zostalo dostatok zásob, rozhodli sme sa ju pre Vás predĺžiť až do konca aktuálneho týždňa a to hlavne z dôvodu, že zatiaľ posledná, 3. adventná akcia, je už teraz, uprostred týždňa, takmer vypredaná:)

 

3. adventná akcia, ktorá trvá do piatka 18.12 do polnoci, prináša balíče Zdravé auto. Vybrať si ešte môžete z obľúbených motívov difúzerov na autoventilátor: List, Ornament, Folk, Mandala, Aj cesta je cieľ. Olejček k difúzeru je podľa vlastného výberu, stačí nám napísať správu ohľadom aktuálnej skladovej dostupnosti.

Dôležitá informácia na záver: objednávky s garanciou doručenia do Vianoc cez zásielkovňu alebo slovenskú poštu potrebujeme mať u nás maximálne do soboty 19.12 do polnoci, aby sme ich pre vás v nedeľu pripravili a v pondelok poslali. Objednávky s osobným odberom je možné posielať do nedele 20.12, pričom osobné odbery sú možné až do 23.12.

Ďakujeme za Vašu priazeň v tomto roku a tešíme sa, čo nám prinesie ten budúci. Veríme, že ešte veľa voňavých noviniek od nás pre Vás:)