Nechce sa mi veriť, že do Vianoc ostáva už len mesiac. Po tomto náročnom roku sa už určite všetci tešíme na pokojný čas so svojimi najbližšími. Ak premýšľate, čím by ste ich mohli tento rok obdarovať a potešiť, prinášame Vám pár tipov z našej dielne.

Aj tento rok sme si pre Vás pripravili novučičkú kolekciu našich Voňavých vianočných ozdôb. Rozhodli sme sa pre minimalistický prírodný motív a okrem Vianoc ich teda môžete používať ako visiaci osviežovač aj kedykoľvek počas roka. Balené sú vo vrecúšku z prírodných vlákien a rovnako ho môžete používať na balenie či skladovanie akýchkoľvek drobností. Rozhodnúť sa môžete pre varianty s olejčekom alebo aj bez neho, keď už svoj obľúbený olejček máte doma.

Vyrobili sme pre Vás aj zopár visiacich medailónov, ktoré Vám ako vďaku pribalíme k darčekovému baleniu olejčekov, alebo sa dajú zakúpiť aj samostatne.

Ako každý rok, aj tento pre Vás už intenzívne balíme obľúbené balíčky zdravé auto, v ktorých si môžete nakonfigurovať ľubovoľnú kombináciu difúzera na autoventilátor a prírodného esenciálneho olejčeka slovenskej výroby.

BONUS NA ZÁVER!

Keďže sme Vám veľmi vďačný, že pri nás stojíte aj v ťažkých časoch, ku každej objednávke nad 20 EUR Vám až do konca novembra pribalíme ZADARMO osviežovač do šatníka na sviatočnej stužke v darčekovom balení. Samozrejmosťou je stále aj doprava zadarmo nad 30 EUR pri platbe vopred.

Veríme, že si aj tento rok u nás vyberiete a my Vám sľubujeme, že vďaka nám budú Vaše Vianoce nielen štedré,ale aj voňavé.