Leto sa už síce začalo pred pár dňami, no myslím, že vďaka pár horúcim dňom a oficiálnemu začiatku letných prázdnin ho môžeme až teraz považovať za naozaj odštartované. 

Aj keď toto leto sme si možno mnohí predstavovali trošku inak, stále sa určite nájde veľa dôvodov prečo sa naňho oplatí tešit.

My pre vás máme tiež jeden dôvod navyše: od teraz až do nedele 5.7 do polnoci vám pri nákupe aroma náramku z našej ponuku pribalíme jeden náramok zadarmo! Akcia je ideálna pre všetkých, ktorý si nevedia z našich farieb vybrať, prípadne by ste jedným náramkom chceli niekoho potešiť. 

Táto jedinečná akcia, ktorá sa tento rok už určite ne bude opakovať, platí pri kúpe max. 3ks náramkov ( kľudne si môžete vybrať aj viac, ale pribalíme Vám maximálne 3ks zadarmo). Do poznámky k nákupu nám môžete napísať, ktorý náramok zadarmo by ste si želali, alebo aspoň preferenciu dámsky/unisex. Sledujte prosím ale skladové zásoby, ak si kúpite posledné 2ks modrých náramkov, logicky Vám už dalšie rovnaké nepribalíme, keďže už nebudú. 

Ďakujeme za vašu priazeň, vďaka nej Vám snáď budeme môcť na jeseň priniesť aj pripravované novinky, ktoré sme museli kvôli nepriaznivým okolnostiam odložiť na neurčito.

A želáme Vám leto plné farieb, vôní a nezabudnuteľných chvíľ;)