Myslím, že pri predstave typickej vône evokujúcej Vianoce, napadne každému z Vás niečo úplne iné. Pre niekoho je to vôňa medovníkov, vianočnej jedličky, vôňa vareného vína, čerstvo vypraženého kapra, alebo možno aj vôňa prskaviek či hríbovej polievky.

Vianoce sú skrátka charakteristické nielen pre zvyky a tradície, ale majú aj svoje typické vône. Také, ktoré poznáme už od detstva a sú pre nás úplne jedinečné a nezameniteľné so žiadnou inou udalosťou v roku.

Vedeli ste však, že esenciu Vianoc môžete nájsť aj v malých fľaštičkách? Je to vďaka 100% prírodným esenciálnym olejčekom, ktoré Vám pár kvapkami dokážu vyčariť vianočnú atmosféru doslova na počkanie. 

Už nemusíte mať živý stromček, aby Vašu obývačku prevoňala vôňa borovice či jedličky a nemusíte ani uvariť vínko, aby kuchyňa voňala po škorici či klinčekoch.

Najobľúbenejším spôsobom prevoňania domácnosti sú určite elektrické difúzery, ktoré dokážu efektívne prevoňať aj väčsiu plochu naraz. 

Úplne postačujúce sú však aj naše hlinené difúzery a osviežovače vyrobené len z prírodnej hliny schnúcej na vzduchu, ktorá si zachováva svoju pórovitosť a dokáže opakovane absorbovať esenciálne oleje a uvoľňovať ich do prostredia.

Tento rok sme pre Vás (ale vlastne aj pre nás) vytvorili sadu bielych hlinených ozdôb v tvare srdca v krásnom jutovom vrecúšku. Stačí na ne pravidelne kvapnúť kvapku silice a obyčajné vianočné ozdoby premeníte na voňavý sviatočný doplnok.

Väčšina vrecúšok je už v tejto chvílí vypredaných, ostali ešte ale posledné 2 balenia, ktoré si môžete kúpiť v našom obchodíku, či už bez olejčeka alebo aj s ním. U nás tento rok vyhráva zmes klinček pomaranč, ale aj špeciálna zmes Vianoce, obidve od slovenských výrobcov.

Vianočnú atmosféru si však nemusíte robiť len doma, ale pokojne aj cestou do práce, a to vďaka zvýhodneným darčekovým baleniam hlinených difúzerov do auta a 100% prírodných olejčekov. 

Ako skvelý nosič vône alebo aj darček pre vašich najbližších poslúži aj aromanáramok, vďaka ktorému môžete mať obľúbenú vôňu pri sebe napríklad aj v práci alebo na nákupoch.

Obidve varianty (náramky aj difúzery) si v našom obchode môžete zaobstarať s garanciou doručenia do Vianoc pri objednávke do 17.12 do polnoci. Vybrať si môžete z hotových balíčkov, bez možnosti zmeny zloženia, ale za to vo výhodnej cene, alebo si zloženie balíčkov nakonfigurujete sami. Aktuálnu ponuku olejčekov pošleme správou na vyžiadanie, ale určite nebudú chýbať aj typické vianočné ako borovica , klinček, škorica, pomaranč, citrón aj mnohé ďalšie.

Tešíme sa na každého z Vás a ako poďakovanie Vám pribalíme malý darček aj poštovné ZADARMO (pri nákupe nad 20 eur a platbe vopred).

A úplne na záver sa Vás chcem opýtať: aká je pre Vás vôňa Vianoc? Čo vám Vianoce nezameniteľne evokuje?